logo

Hakkımızda

Kalıp sektörüne 1993’lü yılların başında adım atan bir ekibin 2000 yılında profesyonelleşerek kalitesini ve adını kalıp pazarına yazdırmıştır. Türkiye’de sektörün sözü geçen firmalarından birisi olmuştur. Piramit kalıp, kurulduğundan beri ürün kalitesi kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.her zaman müşteri memnumiyeti bazlı çalışmıştır.

Piramit kalıp 1993 yılından bu yana plastik kalıpları üzerinde yoğunlaşarak bu sektörde kısa bir süre içinde yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir öncü kalıp firması olmuştur. Sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın sorumluluğu ile hareket eden Piramit kalıp, en son teknoloji ürünü CAD/CAM dizayn imkanları ve yüksek hassasiyetli tezgahlarla, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yapmaya devam etmektedir.

Piramit kalıp sektöründe büyümeye devam ederken,zamak kalıbı, bakalit kalıp, kesme kalıplarının imalatımda da pazarında öncü firma olmuştur.

Her zaman,kalitenin en yüksek olması için, teknolojiyi takip etmektdir. belli aralıklarda makine platformunu yenilemektedir.